akcja Konin
Miasto dla Obywateli - Obywatele dla Miasta


Kampanię czas zacząć!

2014/05/15


**Wystartowaliśmy! **

W samo południe w towarzystwie wszystkich konińskich mediów oficjalnie rozpoczęliśmy naszą pierwszą kampanię crowdfundingową! Celem akcji jest zakup ultralekkiego wóz(ka) “transmisyjnego” Panthera X dla Iwony Krzyżak – konińskiej dziennikarki.

Jesteśmy pełni optymizmu i entuzjazmu, bo jeszcze przed oficjalnym startem pojawiły się pierwsze wpłaty i deklaracje wsparcia (m.in. na 10% kwoty koniecznej do osiągnięcia celu).

Podczas dzisiejszego happeningu dwie osoby miały okazję sprawdzić, jak to jest przeprowadzać sondę uliczną poruszając się na wózku. Sprawdziliśmy też, jak przechodnie radzą sobie z pomocą osobie niepełnosprawnej w pokonywaniu barier architektonicznych. Jak ochotnicy i ochotniczki poradziły sobie z tym zadaniem? Zobaczcie naszą fotorelację i posłuchajcie, co mówią o wyzwaniach sami uczestnicy.

Teraz czas na Was! Macie dwa miesiące na to, żeby dorzucić się do kampanii. Wystarczy, że wejdziecie na stronę www.wspieram.to/wozektransmisyjny, wybierzecie dziennikarską nagrodę, którą chcecie dostać i wesprzecie kampanię.

W ramach projektu możecie zobaczyć, jak wygląda świat z perspektywy Iwony uczestnicząc w interaktywnej grze. Za pośrednictwem komentarzy na youtube możecie podrzucać swoje pomysły na rozwój scenariusza, a te z nich, które będą się cieszyły największą popularnością zostaną przez nas nakręcone.

Wpłacajcie, grajcie i bądźcie czujni, bo gwarantujemy, że będzie się działo!

 

 

 

tekst z www.pracowniamiejska.pl

Comments

comments

2015 :: Stowarzyszenie Akcja Konin - Miasto dla Obywateli - Obywatele dla Miasta

Modernizacja strony www finansowana przez Fundację im. Stefana Batorego w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG