akcja Konin
Miasto dla Obywateli - Obywatele dla Miasta


Liczy się miasto – kolejne spotkanie.

2014/03/23


29 marca 2014 r. o godz. 15.00 w Centrum Organizacji Pozarządowych, Plac Wolności, Kaliska Inicjatywa Miejska i Akcja Konin organizują kolejne spotkanie w ramach projektu Liczy się miasto. Naszym gościem będzie Aleksandra Sołtysiak – Łuczak –  prezeska zarządu Stowarzyszenia Kobiet Konsola w Poznaniu, działającego od 1999 i realizującego liczne kampanie, akcje i projekty na rzecz równości kobiet i mężczyzn , członkini rady programowej Kongresu Kobiet, współkoordynatorka zbierania podpisów pod ustawą parytetową, inicjatorka Porozumienia żłobkowego w Poznaniu, które wywalczyło dodatkowe 3 mln na żłobki poznańskie. Koordynatorka „Nazywam się Miliard” w Poznaniu. Aktywistka ruchów miejskich, członkini Stowarzyszenia Prawo do Miasta. Autorka artykułów a także publikacji „Działania administracji samorządowej realizującej idee równości płci” dla obserwatorium płci”.
Tematem spotkania będą plusy i minusy Budżetu Obywatelskiego w Poznaniu z perspektywy NGO. Mamy nadzieję, że temat spotkania zainteresuje wszystkich, którym zalezy na dobrym budżecie obywatelskim w Koninie.

Zapraszamy.

1797329_254056854756220_8945696_n

 

Comments

comments

2015 :: Stowarzyszenie Akcja Konin - Miasto dla Obywateli - Obywatele dla Miasta

Modernizacja strony www finansowana przez Fundację im. Stefana Batorego w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG