akcja Konin
Miasto dla Obywateli - Obywatele dla Miasta


Nasza prośba do komitetów wyborczych.

2014/11/02


Wysłaliśmy dzisiaj do komitetów wyborczych, które wystawiły kandydatki i kandydatów do Rady Miasta w Koninie, prośbę o ulotki wyborcze wszystkich startujących w tegorocznych wyborach osób. Treść naszego maila przekazaliśmy też konińskim mediom. Przy okazji zwracamy się z prośbą do Was o kontakt do KWW Bezpartyjny Konin – to jedyny komitet do którego nie możemy znaleźć żadnego kontaktu.

Szanowni Państwo,

Zwracamy się z prośbą do Waszego Komitetu Wyborczego o ulotki wyborcze wszystkich osób, które startują w wyborach samorządowych 2014 z Waszych list wyborczych do Rady Miasta Konina. Ulotki zostaną przez zarchiwizowane, a programy wyborcze tych osób, które zostaną wybrane do Rady Miasta będą zamieszczone w serwisie Konin.MamPrawoWiedziec.pl, w którym nasze stowarzyszenie pokazuje pracę radnych poszczególnych kadencji. Prosimy o przesłanie ich elektronicznych wersji na adres waldemar.duczmal@akcjakonin.pl lub o wyznaczenie nam terminu w którym moglibyśmy się zgłosić osobiście po ich wersje papierowe. 

 Z góry dziękujemy za spełnienie naszej prośby

pozdrawiamy
Akcja Konin

Comments

comments

2015 :: Stowarzyszenie Akcja Konin - Miasto dla Obywateli - Obywatele dla Miasta

Modernizacja strony www finansowana przez Fundację im. Stefana Batorego w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG