akcja Konin
Miasto dla Obywateli - Obywatele dla Miasta


Odpowiadamy i przepraszamy

2015/07/01


Otrzymaliśmy dziś dwa maile od radnego Tomasza Andrzeja Nowaka związane z naszym serwisem KoninMamPrawoWiedzieć.pl 

Witam,
Uprzejmie proszę o uzupełnienie na Państwa stronie mojego drugiego imienia, pod którym od lat działam społecznie. Startowałem na radnego i zostałem radnym używając obojga imion – Tomasz Andrzej Nowak. Proszę też o uzasadnienie, dlaczego od ponad pół roku na portalu monitorującym pracę konińskich radnych figuruję w ten właśnie sposób, skoro w materiałach sesyjnych i w mediach funkcjonuję jako T.A. Nowak. 
http://konin.mamprawowiedziec.pl/radny/?id=106281#Tomasz_Nowak

Tomasz Andrzej Nowak
Radny Rady Miasta Konina

Witam
Uprzejmie proszę o dodanie na www.koninmamprawowiedziec.pl informacji, że jestem radnym bezpartyjnym należącym do KR SLD.
O to samo proszę w imieniu radnego Jarosław Sidora, także bezpartyjnego członka KR SLD, z którym przed chwilą rozmawiałem telefonicznie. Jeśli zapiszemy się do jakiejś partii, na pewno poinformujemy. Wiele osób pyta bezpośrednio, albo pośrednio o przynależność partyjną radnych. Skoro w klubach są radni bezpartyjni, to warto to zaznaczyć. Skoro są radni niezależni, patyjni/bezpartyjni, to może warto podać z jakiej listy zostali radnymi i do jakiej partii politycznej należą? Państwa strona podaje wiele szczegółowych danych, więc chyba lepiej, że poda ich ich jeszcze więcej, niż mniej?

Tomasz Andrzej Nowak
Radny Rady Miasta Konina

Wypada w tym momencie, niżej podpisanemu, przeprosić za niewpisanie drugiego imienia, którego Pan Radny używa. Nie ma uzasadnienia dla mojego niedbalstwa, więc serdecznie za to przepraszam. Zostało to już w serwisie poprawione.
Co do drugiej prośby – w serwisie widnieją kluby do których zapisali się radni, a nie ich przynależność partyjna i dlatego tylko ta informacja jest podawana w wizytówkach radnych. Jeśli Panowie Radni zmienicie klub lub zostaniecie radnymi niezrzeszonymi nie omieszkamy takich zmian dokonać na Waszych kartach w serwisie.

Jeszcze raz serdecznie przepraszam i pozdrawiam.

Waldemar Duczmal

 

 

Comments

comments

2015 :: Stowarzyszenie Akcja Konin - Miasto dla Obywateli - Obywatele dla Miasta

Modernizacja strony www finansowana przez Fundację im. Stefana Batorego w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG