akcja Konin
Miasto dla Obywateli - Obywatele dla Miasta


Warto czytać protokoły komisji RM

2016/09/26


W naszym serwisie monitoringu radnych www.konin.mamprawowiedziec.pl możecie się zapoznać nie tylko z tym co się dzieje na sesjach Rady miasta, ale macie także możliwość przeczytania wszystkich protokołów z posiedzeń komisji – strona z nimi znajduje się tutaj. A na posiedzeniach komisji dzieje się naprawde sporo. Na zachętę fragmenty tylko jednego protokołu i dwie ciekawe dyskusje – o przejściu przez tory przy Sonacie i o lokalizacji krzyża na Zatorzu.

Tylko tutaj znajdziecie prośby zastępcy prezydenta miasta ds. gospodarczych o podpisywanie petycji do PKP przez mieszkańców (im więcej tym lepiej), żeby prezydent Nowicki miał argumenty do dyskusji i apel radnego o rozkręcanie torów kolejowych, tylko tu znajdziecie przemyślenia na temat zmartwychwstania Jezusa i jego roli dla katolików, a także cytaty z Kofty. Jest także wiele konkretów. Naprawdę warto czytać protokoły z komisji. Poniżej dwie galerie z wybranymi dyskusjami.

Comments

comments

2015 :: Stowarzyszenie Akcja Konin - Miasto dla Obywateli - Obywatele dla Miasta

Modernizacja strony www finansowana przez Fundację im. Stefana Batorego w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG