akcja Konin
Miasto dla Obywateli - Obywatele dla Miasta


Czas zmian

2015/04/07


Przyszedł czas na zmiany. Na zmiany na naszej stronie internetowej. Dzięki Fundacji Batorego w ramach programu Obywatele dla Demokracji finansowanego z funduszy EOG mogliśmy ją wreszcie zmodernizować tak, żeby nie przypominała zwykłego bloga. Dotychczas to wystarczało, ale prowadzimy wiele działań, które były trochę niewidoczne na naszej starej stronie. Teraz to się zmieniło.

Już na pierwszej stronie będziemy Was „kłuć w oczy” naszymi projektami: monitoringiem lokali udostępnianych organizacjom pozarządowym w Koninie, oddolnie prowadzoną stroną o Konińskim Budżecie Obywatelskim i naszym sztandarowym projektem, okrętem flagowym (jak niekiedy sobie żartujemy) Akcji Konin – serwisem o pracach Rady Miasta Konina www.konin.mamprawowiedziec.pl . Już ze strony głównej będziecie mogli szybko przenieść się na stronę któregoś z nich. Zmienił się też sposób w jaki wyświetlamy aktualności, dodatkowo, dzięki wyszukiwarce, będziecie mogli łatwo je przeszukać, żeby znaleźć interesujące Was treści. Przy okazji szybko też będziecie mogli zajrzeć na facebook’owy profil Akcji Konin. Z Facebook’iem powiązaliśmy tez komentarze na naszej nowej stronie. Lubimy dyskutować z ludźmi, którzy nie wstydzą się swoich poglądów i podpisują się pod nimi swoim imieniem i nazwiskiem.
Przy okazji zachęcamy też wszystkich, którzy trafią lub trafili już na naszą stronę o wszystkie możliwe uwagi na jej temat. Co Wam odpowiada, a co można byłoby zmienić? Wszystkie rozważymy. A teraz zachęcamy do czytania i do komentowania.

2015 :: Stowarzyszenie Akcja Konin - Miasto dla Obywateli - Obywatele dla Miasta

Modernizacja strony www finansowana przez Fundację im. Stefana Batorego w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG