akcja Konin
Miasto dla Obywateli - Obywatele dla Miasta


Kochany Koninie….

2014/03/10


Przed nadchodzącymi wyborami samorządowymi chcielibyśmy prosić mieszkańców Konina o pomoc dla kandydatów na radnych w napisaniu ich programów wyborczych. W napisaniu takich programów, które potem łatwiej wyegzekwujemy, bo będą zapisem naszych próśb i marzeń. Akcja Konin zgromadziła obietnice wyborcze samorządowców na stronie Konin.MamPrawoWiedzieć. Wiele z nich już w okresie kampanii wyborczej mijało się trochę z oczekiwaniami mieszkańców, bo obietnice w nich zawarte były zbyt ogólnikowe. Mimo to, radni dostali od nas kredyt zaufania. Ale czy zawsze musi tak być, że programy wyborcze pisane są w ostatniej chwili?

Dlatego zapraszamy już od dzisiaj do pisania listów do naszego Konina. Służyć temu będzie platforma internetowa Dear City, gdzie utworzyliśmy stronę specjalnie dedykowaną naszemu miastu [kliknij tutaj]. Dalej będzie bardzo prosto – klikacie na ołówek, potem wybieracie z listy kategorię, której dotyczyć będzie Wasz wpis i maksymalnie w 500 znakach opisujecie swój problem, prośbę albo marzenie i naciskacie submit. Wasze wpisy będą się ukazywać w zakładce TOP 30 (te najlepiej ocenione przez współpiszących), będzie je także można wyszukiwać w zakładce Explore i odpowiadać na nie. Akcja Konin zbierze je wszystkie w specjalnym raporcie i przekaże wszystkim komitetom wyborczym, które zarejestrują się w Koninie. Bez żadnej cenzury z naszej strony. Urealnimy dzięki temu programy wyborcze, skończymy z okrągłymi w nich słówkami. Niech kandydaci na radnych i prezydenta usłyszą nasz głos wcześniej – opłaci się to wszystkim zainteresowanym.

Możecie też zacząć pisać po kliknięciu na poniższe zdjęcie:

Przechwytywanie-1024x412

 

Zapraszamy wszystkich, piszcie swoje prośby i marzenia.

 

2015 :: Stowarzyszenie Akcja Konin - Miasto dla Obywateli - Obywatele dla Miasta

Modernizacja strony www finansowana przez Fundację im. Stefana Batorego w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG