akcja Konin
Miasto dla Obywateli - Obywatele dla Miasta


Na to zdjęcie nie głosujemy

2011/05/13


I etap naszego konkursu dobiegł końca. Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli wziąć w nim udział. Jednocześnie informujemy, że z konkursu wycofujemy zdjęcie pana Łukasza Łozińskiego. Jesteśmy zbyt uczciwi, żeby udawać, że nie zauważamy kto głosuje na zdjęcie pana Łukasza. Są to bliźniaczo podobne konta – przykłady w dalszej części artykułu. Podoba nam się zdjęcie pana Łukasza, ale nie możemy dopuścić do sytuacji, w której prawdopodobnie jedna i ta sama osoba głosuje na swoje zdjęcie. Byłoby to nie fair w stosunku do innych uczestników konkursu. Do wycofania zdjęcia pana Łukasza z naszego konkursu skłoniły nas także wpisy na facebookowych forach:

Biżuteria DIAM’OR Fatty.pl
Xaver.pl

i wiele innych podobnych. Zdjęcie pozostanie na razie na fan pag’u Akcji Konin, żeby wszyscy mogli sobie obejrzeć znajomych pana Łukasza. Po zakończeniu konkursu wszystkie te konta zostaną usunięte z przyjaciół Akcji Konin. W regulaminie naszego konkursu widnieje: „Powiadom o tym jak najwięcej znajomych. Za każdą osobę, która naciśnie „Lubię to” pod Twoim postem otrzymujesz 1 punkt, osoba która otrzyma najwięcej punktów wygrywa”. „Znajomi” nie oznacza „sklonowane konta”. Gratulujemy panu Łukaszowi „kreatywności” i życzymy szczęścia w innych konkursach na Facebooku.

Waldemar Duczmal
Janusz Miedziński

2015 :: Stowarzyszenie Akcja Konin - Miasto dla Obywateli - Obywatele dla Miasta

Modernizacja strony www finansowana przez Fundację im. Stefana Batorego w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG