akcja Konin
Miasto dla Obywateli - Obywatele dla Miasta


ZAWALCZ O KONIN!

2014/08/20


Nocna Gra Miejska 2014

W ramach Tygodnia Organizacji Pozarządowych

Już wkrótce Konin będzie potrzebował Twojej pomocy! W ostatni piątek sierpnia miasto nawiedzą złe moce, które za cel obrały sobie jego zniszczenie. Stwórz zespół i pomóż nam uratować miasto!

29 sierpnia na 10 minut przed zachodem słońca, czyli o 19:34, przyjdź na Plac Wolności i zasil nasze szeregi. Weź udział w zadaniach przygotowanych przez konińskie NGO-sy i zdobywaj dukaty, które mogą zapewnić Ci wygraną.

PLAN GRY O KONIN

Rozpoczęcie gry:

29.08.2014, godz. 19:34 -> gromadzimy się na Placu Wolności, żeby poznać zasady gry, otrzymać mapy i poznać złe moce

Godzina 19:44, Zachód Słońca -> w swoich zespołach ruszacie w miasto. Waszym zadaniem jest dotarcie do jak największej liczby superbohaterów i wykonanie przygotowanych przez nich zadań. Macie na to dwie godziny. Za każde zadanie Wasz zespół otrzymuje po jednym dukacie (liczba zdobytych dukatów decyduje o wygranej). Spodziewajcie się jednak dodatkowych wyzwań na swej drodze!

Zakończenie gry:

Godzina 21:44 -> gromadzimy się na Placu Wolności, wyłaniamy zwycięzców i wręczamy nagrody najbardziej walecznym zespołom.

ZASADY UCZESTNICTWA

Każdy zespół powinien składać się z 2-4 osób.

Zespoły należy rejestrować do północy 28 sierpnia (noc z czwartku na piątek) używając formularza dostępnego pod adresem: bit.ly/graoKonin

 

2015 :: Stowarzyszenie Akcja Konin - Miasto dla Obywateli - Obywatele dla Miasta

Modernizacja strony www finansowana przez Fundację im. Stefana Batorego w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG